Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

       Kent


       
Otec: Varin Dvorsky  
       
Matka: Charlota                           

     Majitelka: Pavlína Borůvková

      Plemeno: Český teplokrevník

Kenťa  je druhý nejvědší koník z ranče ,první je koník Every. Kenťa  je mimochodník ale to ničemu nevadí abychom na něm nemohly jezdit.Ale hlavní je to že není náš ,vlastní ho Pavlína Borůvková, která odjela do ciziny a na Kentíkase jednou začas jede podívat a zajezdit si no ale co by to bylo za majitelku kdyby mu nepřinesla chlebíček.No a ten dostává vždy když Pavlína přijde , ale jdeme dál.

Kenťa je  veliký jak už  jsem říkala a to má svoje výhody a nevýhody.

Výhoda je ta že z jeho hřbetu je krásný rozhled a hlavně když holky jezdí klusat a cválat .

Ale nevýhoda je ta že je práce se na něj vyškrábat ale jinak je to hodný koník a jediné co mu vadí je když se mu dotahuje podbřišník a u toho se někdy ušklíbne . V ohradě je nejvíce s kobylkou Matejkou s kterou se má nejradši.Kenťa je náš miláček a navždy zůstane v našich srdcích!!

 

Madrid

           Otec :434 Veneur du luc

           Matka:Matea

           Plemeno: Český teplokrevník

 Madík ,jak mu říkáme je nejmladší koník na ranči.Jeho mamkou je Matejka jednou z našich kobyl na našem ranči.Madík byl roku 2007 vykastrován takže je teď valach.Madík je moc učenlivý ve volnosti skáče moc dobře a se sedlem mu to jde také moc dobře , zatím na něm jezdí Lenka Zeinerová (naše trenérka) potom by Jemeny něm měly jezdit i my, protože je velmi klidný…Madík jezdí venku i na jízdárně krok,klus a začíná cválat.

Jeho kamarádka je Virga s kterou se rád občas proběhne v ohradě.Z Madíka bude jak dobrý  parkurák tak i drezůrák.jeho nejvědší oblibou je slunit se na sluníčku,,myslím to tak že sebou plácne o zem a vypadá jako mrtvej,vydrží tam klidně celý den –pokud je dobré sluníčko.

Madík je náš miláček a bude tu ještě hodně dlouho a navždy zůstane v našich srdcích!!

 

Matea

        Otec : Quoniam-125

        Matka: Mona po Gidran998

        Plemeno:Český teplokrevník

 Matejka je jednou z kobyl u nás na ranči a matkou Madrida ,kterému jsou čtyři roky.

Měla dlouho velkou kariéru jezdila na závody jak parkur tak drezůru , ale teď Matejka dlouho nejezdí kvůly kopytu, které se už nedá uzdravit, ale pohybuje se už  jakoby neměla žádný problém.Zase se učí pomalu chodit na vodítku s uzdečkou a se sedlem , ale po chození na vodítku na ni jela její majtelka paní Milena Zeinerová.Matejka byla úžasná jak jsme na ni dívaly jak jela na louce , ale teď ke stádu.Matejka je nekonfliktní po celý den se pase se svím milým Kentem po ohradě je to nerozlučná dvojka:)MATEJKA  JE PŘIPUŠTĚ NA A ČEKÁ HŘÍBĚ!!!!!!! Je to naše zlatíčko a vždycky zůstane v našich srdcích a její hříbátko taky!!!

 

 

Berousek

              Otec:                      NEVÍME

               Matka:

               Plemeno: Shetlandský pony

Berousek je jeden z poníků na ranči.berousek pravé jméno je Hasan Kuba, ale všichni mu říkáme berousek.berousek pochází z cirkusu.venku při cválání občas vyhodí tak je třeba být na to připravená ,ale na klusání je vždy miláček.Berouskovy kámoši jsou Madik,Grifi,Sir a   Bára a Madíkem a Grifim si vždycky závodí a se Sirem a Bárou buď jí v postraní seno nebo se potloukají po ohradě  .Všichni jsme na něm začínali klusat ,cválat a je to takovej náš maskot  NÁŠ VŠEUMĚL BEROUSEK :),Vždy zůstane v našich srdcích jako ostatní koníci!!!

 

Náhledy fotografií ze složky koníci